Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společný boj proti teroristům Talibanu za pomoci žen.

11. 3. 2009

Společný boj proti teroristům Talibanu za pomoci žen.Jak je obecně známo, je pro hluboce věřícího muže Talibanu smrtelným hříchem pohlédnout na nahou ženu, pokud to není jeho vlastní. Jakmile by ji spatřil, je jeho svatou povinností spáchat sebevraždu. (jsou známy případy, kdy spáchali sebevraždu i při pohledu na nahou vlastní ženu)

Vyzíváme tímto všechny ženy, aby příští sobotu přesně ve 14 hodin vyšly nahé na ulici. Pomůžete tímto činem identifikovat nežádoucí teroristy tzv. spáče, které jiným způsobem neodhalíme.

Doporučujeme nejméně hodinu chodit po okolí, aby vznikl dostatečný antiteroristický efekt. Za chůze se budou ženy pohupovat a otáčet.

Vyzíváme též všechny muže, aby podpořili ženy v jejich úsilí a položili se před svým bydlištěm na lehátko a pozorovali nahé ženy. Prokážou tím, že nejsou příslušníky hnutí Taliban a dokážou svou odvahu dívat se na nahé ženy i když to nejsou jejich vlastní. (to vyžaduje také odvahu)

Samozřejmě budou muži provádět tuto činnost pouze proto, aby podpořili své ženy v boji proti Talibanu. Případné hlasité poznámky a hodnocení žen jsou žádoucí, tuto činnost samozřejmě talibanec nemůže vykonávat!

Protože mužům Talibanu je zakázáno pít alkoholické nápoje, mělo by chlazené pivo v ruce každého muže být jasným signálem jeho zdravého antiteroristického postoje. (tolerují se i jiné nápoje, obzvláště z výrobny Božkov)

 

Toto nařízení platí pro ženy a dívky ve věku od 17 do 40 let, protože mino tuto věkovou kategorii by se mohla iniciativa minout účinkem.

Česká vláda si této iniciativy občanů velice váží, a již předem všem děkuje za pomoc v boji proti terorismu. V případě pěkného počasí se akce bude opakovat každý týden.

Je Tvou zatracenou vlasteneckou povinností tuto vyhlášku šířit dál !

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

Linkuj.cz!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Carl114, 26. 3. 2009 20:36)

Přiznám se, že jsem nikdy neměl rád malé, nenápadné weby, které zbytečně zahlcovaly internet, ale tohle. Musím tě pochválit. Tohle je fakt best xD Docela jsem se zasmál.